Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ligová tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K
Skóre
Legy
Body
1. Ripper Ostrava 11 11 0 0 0 0 0 151 : 47 326 : 137 33
2. Skulls Partyzán Bohumín 11 10 0 0 0 1 0 127 : 71 286 : 192 30
3. Supi Dolní Benešov 11 9 1 0 0 1 0 128 : 71 292 : 193 29
4. Freďouši Darkovičky 11 7 1 0 2 1 0 138 : 63 300 : 181 25
5. Profin Orlová 11 8 0 0 0 3 0 125 : 73 281 : 189 24
6. Jestřábi 99 Ostrava 11 5 3 0 0 3 0 101 : 100 241 : 234 21
7. Sauna Kings Český Těšín 11 6 1 0 0 4 0 102 : 97 250 : 245 20
8. Brooklyn Havířov 11 6 0 0 0 5 0 103 : 95 240 : 239 18
9. Virus Opava 11 5 0 0 1 5 0 94 : 105 225 : 257 16
10. Gardner Jablunkov 11 3 0 0 3 5 0 91 : 110 230 : 268 12
11. Kobra Šenov 11 3 1 0 0 7 0 98 : 101 244 : 241 11
12. Tazman 0strava 11 3 1 0 0 7 0 83 : 116 214 : 259 11
13. Rubín Red Stones Ostrava 11 2 0 0 2 7 0 80 : 120 214 : 278 8
14. Melounek Karviná 11 1 0 0 0 10 0 77 : 121 202 : 275 3
15. Jestřábi Ostrava 11 1 0 0 0 10 0 57 : 141 159 : 308 3
16. Bulldog II. Ostrava 11 0 0 0 0 11 0 37 : 161 133 : 341 0
Nejnovější výsledky
Kolo Datum a čas Domácí
Skóre
Hosté Výsledek zadal
11. 15.12.2010 18:00 Jestřábi Ostrava 10
22
: 8
18
Melounek Karviná  
  17.12.2010 18:00 Sauna Kings Český Těšín 8
23
: 10
23
Skulls Partyzán Bohumín Rudolf Grabowski
  17.12.2010 18:00 Kobra Šenov 8
21
: 10
25
Jestřábi 99 Ostrava Petr Ryška
  19.12.2010 14:00 Supi Dolní Benešov 10
23
: 8
20
Brooklyn Havířov  
  19.12.2010 14:00 Freďouši Darkovičky 6
15
: 12
29
Ripper Ostrava Tomáš Stříbný
  19.12.2010 15:00 Tazman 0strava 10
23
: 9
21
Rubín Red Stones Ostrava  
  19.12.2010 16:00 Virus Opava 14
31
: 4
14
Bulldog II. Ostrava Martin Švrček
  19.12.2010 17:00 Profin Orlová 14
28
: 4
12
Gardner Jablunkov  
  výsledek zaručeně správný   neuatorizovaný výsledek zadaný hráčem
V nejbližší době se hraje
Kolo Datum a čas Domácí Hosté Hrací místo
12. 9.1.2011
5.1.2011 18:00
Jestřábi 99 Ostrava Supi Dolní Benešov Permon bar Ostrava, Ostrava
  9.1.2011
7.1.2011 17:00
Brooklyn Havířov Profin Orlová Brooklyn herna bar Havířov, Havířov
  9.1.2011
9.1.2011 11:00
Bulldog II. Ostrava Sauna Kings Český Těšín Rio sport bar Ostrava, Ostrava
  9.1.2011
9.1.2011 14:00
Freďouši Darkovičky Melounek Karviná U Freda pivnice Darkovičky, Darkovičky
  9.1.2011
9.1.2011 14:30
Skulls Partyzán Bohumín Jestřábi Ostrava Partyzán restaurace Bohumín, Bohumín
  9.1.2011
9.1.2011 15:00
Gardner Jablunkov Tazman 0strava Klub Zahradkář restaurace Jablunkov, Jablunkov
  9.1.2011
9.1.2011 17:00
Rubín Red Stones Ostrava Virus Opava Rubín restaurace Ostrava, Ostrava
  9.1.2011
9.1.2011 18:00
Ripper Ostrava Kobra Šenov Ural restaurace Ostrava, Ostrava
 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář