Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Včerejší zápas byl z našeho pohledu velice důležitý,jednalo se udržení náskoku před Freďouši,ale po pořádku.

   Po dlouhé době jsme se sešli v plné parádě a tak v celkem dobré náladě jsme vyrazili směr Bogumín-Záblatí,

  Soupeři byli na místěv čas,s vyjímkou Exekutora,ale ten prý to má "nejdál".Po úvodním přivítání a lehkém popichování jdeme na terče. První 4dvouhry jako z partesu,jenom Oček nastačil doublem na Matesa 1-4,další dvouhry jsou zrcalovým pohledem a kromě Rendy,všichni pouští body 4-4.

 Do čtyřher jsen nechal sedět trápícího se Očka a na plac se dostal Láďa,v sobotní "B" asi největší překvapení. Bohužel ani já a ani Láďa jsme úvodní kola hazeli klasiku(45) a tak soupeš nám v poklidu ujel o 200bodů,ještě jsem vykřesal naději 137,ale soupeř(Mates) nekompromisně trestal5-4. Do Cricketu jdeme v klasikých dvojkách Oček+Gaida a Já s Renkem. A obě dvojice splnili co jsme si předsevzali,vyhrát 5-5.

 Další dvouhry a stále vyrovnaný stav a tak bylo jasné,že slabší nervy prohrají.Poslední dvouhry,Láďa střídá trápícího se Očka,ale bohužel ani on nou double,Já s Matesem jsem rozehrál nádhernou hru,v prvním legu jsem zavřel sice až v šestém,ale v druhé jsem jsem chytl vítr do plachet a ve čtvrtém si chystám na zavření,ale jako když utne a Matesovi stačí 6šipek a leg je jeho,no a třetí oba v šestém na double 1 a Mates byl šťastnější 9-7. Další zápas vyhrál Gaida a uchoval naději na remízu a vůbec poslední zápas hráli exekutor &jazýček,dva asi nejzkušenější hráči,ale i na nich bylo místy vidět nervozita,stav 1.1 a ve třetím legu Jirka neproměnil 6šipek,ale Renda bohužel nepotrestal a tak domácí vybouchli radostí,gratuli jim k vítězství a i přes prohru jsem osobně spokojený se hrou,byly vidět nádherné šipky,místy se hráli 5kola a bylo vidět,že nás domácí berou vážně.

Body: Oček 3/0 Gaida 4/2 Renda 4/3 Floyd 4/2 Láďa 1/0

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zápas

(Oček, 21. 3. 2011 14:52)

Musím říct,že z mého pohledu to byl pro mě jeden z nejhorších zápasu co jsem kdy předvedl,takže radost z toho určitě nemám,kybych zahrál svoje,bylo by to o něčem jiném,ale zápas to byl vážně dobrý a bylo na co se dívat.Musím vás pochválit za předvedený výkon a snad se to štěstí na nás obrátí v poháru,když né v lize